www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 704869
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ügyfelünk megbízásából 2-3 fő alvállalkozót keresünk az alábbi projekt-lehetőségre:

Feladatok:
-Professzionális technikai tanácsadói feladatok ellátása szoftverbevezetések kapcsán német ügyfelek felé ügyféloldali jelenléttel
-Egyéb speciális ügyféligény felmérése, specifikálása a fejlesztők felé (testreszabás, interface, speciális igények)
-30%-ban fejlesztői feladatok ellátása (Java, Javascript, CSS, SQL )

Elvárások:
- Technikai konzulens munkatapasztalat (szoftver applikációk illesztése, testre szabás)
- Minimum 1-2 éves Java fejlesztői tapasztalat (Java EE vagy SE, Javascript, CSS, SQL )
- Ügyfél centrikus tanácsadói attitűd, professzionális megjelenés, jó kommunikációs készség (ügyfél felé, fejlesztők felé)
- Folyékony német nyelvtudás (írásban és szóban)
- Utazási hajlandóság (Frankfurt, München, Köln)
- 3 hetes betanulás Kölnben

Lehetőség:
- Érdekes nagyvállalatai tanácsadói feladatkör
- Innovatív környezet

Munkavégzés helye: Frankfurt vagy München
Projekt kezdete:  2014 Január
Projekt hossza: 12 hónapos projekt, esetleges hosszabbítással
Munka jellege: teljes idős, egy éves alvállalkozói munkalehetőség

Jelentkezés módja: német nyelvű részletes szakmai önéletrajz fényképpel Word formátumban, óradíja megjelölésével

További kérdése esetén hívja irodánkat: 36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld