www.cvonline.hu

IT Team Leader

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

A GESTAMP Hungária Kft. – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatunknak és magas színvonalon automatizált gépparkunknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetünk Vevőink között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen és Suzuki.

Jelenleg móri termelőegységünkbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • SAP-hoz kapcsolódó feladatok koordinálása és támogatása
  • Informatikai és SAP projektek indítása, bevezetése
  • Tréningek felügyelete, oktatások megtartása
  • Javaslattétel, akciótervek kidolgozása, folyamatfejlesztés
  • Együttműködés a helyi és a divíziós teamekkel
  • Vállalatirányítási és informatikai fejlesztések honosítása
  • SAP működésének biztosítása, illetve új modulok bevezetése
  • Kommunikációs és hálózati eszközök felügyelete és biztosítása a megfelelő működés érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3-5 éves gyártó környezetben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP modulok magas szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Projektszervezési, - vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol