www.cvonline.hu

IT tanácsadó

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Boston-London-Budapest székhelyű magyar mobilfejlesztő startup keresi tehetséges

Junior IT tanácsadó

kollégáját izgalmas nemzetközi projektekhez.

Az új munkatárs gyakran utazik majd Amerikába és Nagy-Britanniába munkaügyben, Fortune 500 cégekkel dolgozik és egy dinamikus és lendületes, fiatalos csapat tagjává válik.

Feladatok

  • Az infokommunikációs és mobilitás iparágban meghatározó vállalatok üzleti problémáinak feltérképezése,
  • nemzetközi csapat munkájának támogatása a projektek előkészítésében és lebonyolításában,
  • megvalósíthatóság felmérése az ügyfelek üzleti igényeivel kapcsolatban,
  • vállalati workflow tervezés mobilapplikáció fejlesztéshez,
  • specifikációk írása, implementáció igényének becslése,
  • implementációs folyamat koordinálása a fejlesztő csapaton belül,
  • meglévő és lehetséges ügyfelek támogatása, kapcsolattartás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy mérnöki egyetemi diploma),
  • üzleti elemző és/vagy projektmenedzser és/vagy IT tanácsadás területen szerzett tapasztalat,
  • multinacionális környezetben szerzett ügyfélkapcsolati tapasztalat,
  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (minimum C1, preferáltan C2 szint),
  • éles, logikus észjárás, strukturált, holisztikus gondolkodásmód,
  • magabiztos MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Mobilapplikáció fejlezstésében szerzett jártasság,
  • ERP/CRM rendszerek használatában való jártasság,
  • rendszerintegrációs folyamat ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Iparági vezető termékek új piacának fejlesztése, világszintű szervezet felépítése,
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos és tehetséges csapat,
  • versenyképes juttatás, motiváló bónusz rendszer,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • utazási lehetőség az Egyesült Államokba és az Egyesült Királyságba,
  • magas minőségű munkaeszközök biztosítása,
  • biciklibarát csapat, rendszeres csapatépítők, csocsó.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol