www.cvonline.hu

IT tanácsadó - SAP Business One (Pénzügy, számvitel)

  • A hirdetés 732 napja lejárt

A Contact Plus Consulting Kft. magántulajdonban lévő magyar vállalkozás több mint 15 éves múltra tekint vissza. 10 fővel az SAP Business One viszonteladói hálózatának meghatározó tagja. Fiatalos csapattal, de kellő tapasztalattal ötvözve működik az ügyviteli rendszerszállítók piacán. Folyamatosan bővülő ügyfélkörünk megfelelő kiszolgálásához keresünk kollegát, kollegákat.

Elvárások

  • Pénzügy – Számviteli folyamatok alapos ismerete
  • Gyártási folyamatok alapos ismerete pénzügyi/számviteli szempontból
  • Technikai orientáció (MS-SQL, Office, XLS alapos ismerete „controlleri” véna)
  • Valamely ügyviteli rendszer alapos, kulcsfelhasználói ismerete
  • Kiemelkedő dokumentációs képesség

Előny:

  • SAP business One ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Ha rendelkezik a megfelelő pénzügyi/számviteli folyamatok ismerétével és dolgozott már hosszabb ideig egy ügyviteli rendszerben, és szívesen folytatná pályafutását vállalatirányítási rendszer bevezetésben, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Ügyfeleink számára az SAP Business One bevezetése
  • Igényfelmérés
  • Folyamatok kialakítása
  • Rendszer tesztelése
  • Állandó kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyes lépések folyamatos adminisztrációja

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő