www.cvonline.hu
IT tanácsadó MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZEREK
Gentherm Hungary Kft
Frissítve : 2015.11.17.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 988613
lejárt

A világpiacon vezető szerepet betöltő termomenedzsment specialistaként különböző piacokra és különböző felhasználók számára fejlesztünk és gyártunk rendszereket fűtő-, hűtő- és levegőztető funkcióval. Fő kompetencia területünkön - az autóiparban - már több mint 40 éve megbecsült partnerként állunk ügyfeleink szolgálatában.
Világszerte megközelítőleg 9.000 kollégát foglalkoztatunk 11 országban. Elkötelezett és magasan motivált munkatársakat keresünk, akik szakmai ismereteikkel és kreatív gondolkodásmódjukkal járulnak hozzá jelentős növekedési céljaink eléréséhez.
A Business Process Integration területre
Odelzhausenbe (München és Augsburg között, közvetlenül az A8-as autópályánál) keressük minél hamarabbi belépéssel az alábbi kollégát csapatunk erősítésére

Az Ön feladatai:
üzleti alkalmazások bevezetése
a rendszer működésének személyre szabása és biztosítása
projekttervezés és –kontrolling
az üzleti folyamatok optimalizálása a társterületekkel együttműködve
a tanácsadók és a szoftverfejlesztők koordinálása
a jelentési rendszer installálása és jobbítása
workshopok tervezése és megtartása, valamint a kollégák képzése

Az Ön profilja:
lezárt egyetemi tanulmányok informatika, gazdasági informatika vagy hasonló területen
tapasztalat üzleti felhasználások továbbfejlesztésében (CAQ)
az üzleti folyamatok megértése és azok alkalmazása informatikai eszközökben
egyes IT kapcsolódási pontok megvalósításának ismerete
ideális esetben MS-SQL és MS-BIZTALK alapos ismerete
tárgyalási szintű angol nyelvismeret, ideális esetben jó német nyelvismerettel
képesség nemzetközi környezetben történő munkavégzésre

Dolgozzon Ön is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi várja Önt a Gentherm innovatív és modern környezetében? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és szociális juttatások.
Írásbeli pályázatát az elvárt jövedelmének megjelölésével és a legkorábbi belépési dátummal juttassa el az alábbi e-mail címre: careers.odh@gentherm.com. Esetleges kérdéseit Cornelia Malischewskinek teheti fel, aki szívesen áll az Ön rendelkezésére az alábbi telefonszámon: +49.8134.933-568.

GENTHERM GmbH | Rudolf-Diesel-Str. 12 | D-85235 Odelzhausen
www.gentherm.com

Kategória
Külföldi munka, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Külföld