www.cvonline.hu

IT Tanácsadó – Minőségirányítási rendszerek (Autóipar)

  • A hirdetés 448 napja lejárt

P01ITC-DE

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk IT tanácsadó kollégát

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások bevezetése
  • A rendszer működésének személyre szabása és biztosítása
  • Projekttervezés és –kontrolling
  • Az üzleti folyamatok optimalizálása a társterületekkel együttműködve
  • A tanácsadók és a szoftverfejlesztők koordinálása
  • A jelentési rendszer installálása és jobbítása
  • Workshopok tervezése és megtartása, valamint a kollégák képzése
Tapasztalat:
  • Lezárt egyetemi tanulmányok informatika, gazdasági informatika vagy hasonló területen
  • Tapasztalat üzleti felhasználások továbbfejlesztésében (CAQ)
  • Az üzleti folyamatok megértése és azok alkalmazása informatikai eszközökben
  • Egyes IT kapcsolódási pontok megvalósításának ismerete
  • Ideális esetben MS-SQL és MS-BIZTALK alapos ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret, ideális esetben jó német nyelvismerettel
  • Képesség nemzetközi környezetben történő munkavégzésre

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol