www.cvonline.hu

IT támogató munkatárs angol és német nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.01.16.
Jelentkezési határidő: 2015.06.02.
Hirdetés azonosító: 898957
lejárt

Multinacionális partnerünk budapesti kiszolgáló központjába keresünk IT támogató munkatársakat.
A több mint 500 főt számláló, fiatalos és energikus csapat Magyarországról támogatja nemzetközi ügyfeleit. A külföldi ügyfelekkel való együttműködés miatt a magabiztos angol és német nyelv ismerete elengedhetetlen a munkavégzés folyamán, így a leendő csapattag nyelvi-, ill. kommunikációs készségeit is kamatoztathatja.

Az IT támogató munkatárs feladatai az alábbiak lesznek:

- Az ügyfelektől érkező IT hívások/e-mailek megválaszolása
- Felhasználók támogatása IT problémákkal kapcsolatosan
- Munkafolyamatok fejlesztése
- Ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
- Adminisztráció

Folyamatosan bővülő, dinamikus, piacvezető partnerünk olyan munkatársak jelentkezését várja, aki(k) az alábbi képességekkel és ismeretekkel rendelkeznek:

- Legalább középfokú végzettség
- 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Az angol és német nyelv tárgyalóképes ismerete
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

- SSC-ben szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, végzettsége és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest