www.cvonline.hu

IT támogatási munkatárs (Level 2)

Feladatok:

  • Az új számlavezető rendszer bevezetése miatt szükséges szatellit rendszerekhez kapcsolódó kisebb fejlesztések elvégzése
  • Támogató szoftverek (mint pl.: SD rendszer, time-sheet rendszer, intranet) kapcsán felmerülő paraméterezési, kisebb fejlesztési feladatok elvégzése.
  • Éles üzembe állított üzleti rendszerek level2 szintű incidenskezelésében való részvétel.
  • Fejlesztések élesítésének előkészítéséhez szükséges feladatok elvégzése.
  • Javaslattétel a fejlesztési, módosítási és javítási feladatokra, ilyen feladatok megoldásának módjára, ütemezésére, a végrehajtás feltételeire.
  • Együttműködés mind az üzemeltetés, mind az üzleti terület dolgozóival a feladatok megoldásában
  • A folyamatosan változó üzleti és informatikai környezet figyelemmel kísérése, szakmai rendezvényeken, oktatásokon való részvétel.
  • Részvétel a működést támogató szabályzatok véleményezésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás - szakmai szövegértés elengedhetetlen, legalább társalgási szintű kommunikáció
  • PHP és/vagy Java és/vagy Javascript ismerete
  • Adatbázis-kezelő rendszerek (ORACLE és/vagy MS SQL) ismerete
  • Alkalmazásfejlesztési területen szerzett tapasztalat - legalább 2 év

Előny:

  • Pénzintézetek működési  mechanizmusának ismerete

Amit nyújtunk:

További szakmai fejlődési és képzési lehetőségek, fiatal-dinamikus-jó probléma megoldóképességű lendületes csapat, Budapest belvárosi munkavégzés, lojalitás, empátia.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű
Régió Magyarország