www.cvonline.hu

IT Szolgáltatásmenedzser

  • A hirdetés 1252 napja lejárt
48665-IT SzolgáltatásmenedzserLink megjelenítése">

Megbízónk nemzetközi szinten ismert és elismert telekommunikációs szektorban működő nagyvállalat, amelyhez munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • kiemelt IT projektek (outsource, rendszerfelügyeleti, támogatási és üzemeltetési) vezetése;
  • külső és belső projektek irányítása;
  • kapcsolattartás az ügyféllel, ügyféligények koordinálása;
  • üzleti igény felmérése és generálása;
  • presales mérnöki feladatok ellátása, kalkulációk, ajánlatok készítése;
  • szerződések, és követelményspecifikációk megalkotása;
  • projekt folyamatának, erőforrás-szükségletének megtervezése és menedzselése;
  • adott projekten dolgozó saját kollégák, és alvállalkozók koordinálása.
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség;
  • 1-2 éves releváns vezetői tapasztalat;
  • 3-4 éves komoly informatikai projektvezetés/support terén szerzett tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • kiváló kommunikációs képesség, ügyfélorientált gondolkodásmód;
  • csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre;
  • kreativitás, problémamegoldó képesség, pontosság, precizitás.
Előnyt jelent:
  • ITIL vizsga és/vagy projektmenedzsment vizsgák megléte;
  • nagyvállalati informatikai tapasztalat;
  • informatikai outsourcing projektek vezetésében szerzett tapasztalat.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét magyar ill. angol nyelven a 48.665-ös referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki