www.cvonline.hu

IT SZOLGÁLTATÁSI VEZETŐ (6133)

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
IT Szolgáltatási Vezető

Feladatok:
•A cég által modellezésre használt egyedi fejlesztésű termék, előrejelző szoftver támogatásának koordinálása
•Szoros együttműködés az üzleti oldallal
•Folyamatfejlesztés a Six Sigma és LEAN eszközeit használva – hibák feltárása, folyamatkontroll, folyamattervezés
•Együttműködés globális/virtuális csapatokkal
•Központi kapcsolattartó az üzleti oldal és a Support csapat közt
•Projektmenedzsment feladatok
•Belső üzleti folyamatok támogatása, javaslattétel
•Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, projektcsapatokkal, fő beszállítókkal
•Change Management és tudásmenedzsment folyamatok vezetése

Elvárások:
•Főiskolai vagy egyetemi diploma IT/Mérnök szakon
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban, írásban)
•Min. 6 év releváns tapasztalat IT területen
•3 év tapasztalat üzleti tervezés, erőforrás-tervezés és új technológiák bevezetésében, projekt menedzsmentben
•Java/J2EE, ETL, EAI, SOA ismeret
•Jó kommunikációs készség
•Ügyfélorientáltság

Előny:
•ITIL/Agile módszertan ismerete
•Tapasztalat globális/virtuális munkakörnyezetben

Amit a cég kínál:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes fizetés
•Értékes és hosszú távú tapasztalatszerzési lehetőség
•Kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
•Ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról, bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
•Veresegyház (ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról, Újpest/Örs vezér tér)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „IT Szolgáltatási Vezető”.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika