www.cvonline.hu

IT szolgáltatás menedzser [BAT-SZM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.08.05.
Hirdetés azonosító: 1060086

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy piacvezető, multinacionális hátterű telekommunikációs vállalat, akinek budapesti irodájába keresünk IT szolgáltatás menedzser munkatársat.

Feladatok

- IT szolgáltatás menedzsment projektek (rendszerfelügyeleti, támogatási és üzemeltetési) vezetése;
- Szolgáltatási szintek menedzselése;
- Rendszeres és eseti jelentések készítése a szolgáltatási színvonal teljesülésével és minőségével kapcsolatban;
- Kapcsolattartás az ügyféllel, ügyféligények koordinálása;
- Belső projektek folyamatának, erőforrás-szükségletének megtervezése és menedzselése;
- Adott projekten vagy üzemeltetésen dolgozó kollégák, és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése;
- Szolgáltatással, működéssel kapcsolatos fejlesztési javaslatok kidolgozása és utókövetése;
- Szervezeten belül a szolgáltatási szemlélet erősítése;
- Probléma kezelésben való részvétel.

Elvárások

- Minimum 3 éves IT üzemeltetésben/fejlesztésben/hasonló pozícióban szerzett tapasztalat;
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
- Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélorientált gondolkodásmód, proaktív, problémamegoldó személyiség;
- Kiemelkedő elemzőkészség;
- Önálló munkavégzés;
- Pontosság, precizitás.

Előny

- ITIL és/vagy projekt menedzsment vizsgák, minősítések;
- Hasonló munkakörben / Nagyvállalati informatikai munkakörben szerzett tapasztalat;
- Ticketing rendszerek ismerete;

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió