www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.13.
Hirdetés azonosító: 1110157
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

IT SZOLGÁLTATÁS MANAGER (KF17-8)

Feladatok:

  •  Az ITIL V3 iránymutatása alapján az IT Szolgáltatás karbantartás napi üzemeltetésének biztosítása
  • IT Szolgáltatás üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó rövid-, közép- és hosszú távú feladatok tervezése
  • IT szolgáltatásra vonatkozó követelmények (migráció, frissítés, visszavonás) kezelése
  • Biztonsági ellenőrzések (penetrációs teszt, audit) támogatása a biztonsági hibák azonosítására, az eredmények kezelése.
  • Az IT Szolgáltatás folyamatos pénzügyi, funkcionális és műszaki megfigyelése, a költségvetés betartása
Követelmények
  • Felsőfokú végzettség VAGY releváns szakmai gyakorlat IT Szolgáltatás / üzemeltetés területen
  • Legalább 2-3 év IT service menedzsmentben való tapasztalat
  • Kitűnő írásbeli és kommunikációs készségek német és angol nyelven
  • Alapvető IT technológiák ismerete, gyakorlat orientált megközelítésben
  • Személyiségbeli követelmények
  • Kitűnő szervezési készségek
  • Hatékony kommunikátor, jó érdekérvényesítő
  • motivált, önálló munkavégzésre képes
  • Csapatjátékos
  • Problémamegoldó attitűd
  • Logikus gondolkodásmód
Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés: Budapest, napi 8 óra, alkalmazotti jogviszony
Kezdés: azonnal

Please send your CV online in English or contact for details: E-mail cím megjelenítése or call +30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió