www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1039057
lejárt

Karrier az Audinál

IT Szolgáltatás felelős mérnök - IT Infrastruktúra, SAP Bázis adminisztrátor

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria szerves részeként működő Információmenedzsment felel az üzleti folyamatok szakterületeket felölelő stabil és minőségi működéséért.

Az Információmenedzsmenten belül működő IT Infrastruktúra osztály feladata az Audi Hungaria irodai és produkciós környezetében dolgozók munkájának informatikai eszközökkel és a hozzá tartozó infrastruktúrával történő ellátása, támogatása. Ennek keretén belül kerül végrehajtásra a kliens, telekommunikációs és adatközponti megoldások üzemeltetésére és fejlesztésére.

Feladatok

  • SAP rendszerek és hozzájuk tartozó adatbázisok üzemeltetése (monitorozás, problémakezelés, performancia optimalizálás, rendszermásolások, javítócsomagok implementálása, rendszerinstallálás, upgrade, UC migráció).
  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Több, mint 170 különféle verziójú, típusú és rendelkezésre állású SAP rendszer üzemeltetése és fejlesztése multinacionális konszernkörnyezetben, a legújabb technológiák (HW kés SW) használatával.
  • Folyamatos, az ismereteket naprakészen tartó képzések egy dinamikus és összetartó csapatban.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (írásban és szóban, napi kapcsolat az ügyfelekkel), a másik nyelv ismerete előny
  • SAP Basis adminisztrációs ismeretek
  • DB2 adminisztrációs ismeretek
  • AIX és/vagy Linux operációs rendszerek magas szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói ismerete
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Megbízhatóság, stressz tűrés
  • Kiváló kommunikáció készség
  • Magyar és német nyelvű önéletrajz csatolása a pályázói fókban!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9281

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csányi Ildikó
válaszolja meg Önnek a következő