www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1116794
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech-People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
IT SZOFTVER ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (BANK) (AK)

Feladatok:
  • Potenciális új ügyfelek feltérképezése, piackutatás,
  • A cég szolgáltatásainak bemutatása potenciális új ügyfelek irányába, a cég által képviselt elvek és értékrendek mentén,
  • Új ügyfél szerzés, szerződések előkészítése,
  • A cég szolgáltatásainak (szoftver) értékesítése,
  • Személyes találkozókon cégképviselet,
  • Találkozókra felkészülni, prezentációk készítése és megtartása,
  • Ügyfélkapcsolati adatbázisok és kapcsolati háló karbantartása,
  • Leendő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Cégképviselet szakmai fórumokon, konferenciákon,
  • Testreszabott árajánlatok készítése
  • Szerződések részleteinek leegyeztetése, végleges formára hozása,
  • Kapcsolatépítés, ügyfélkapcsolatok magas szintű fenntartása, ápolása.

Elvárások:
  • Szoftver értékesítésben szerezett több éves tapasztalat,
  • Magyarországi pénzügyi piac működésének és szereplőinek ismerete - az ideális jelölt kiterjedt kapcsolati hálóval rendelkezik a magyarországi pénzügyi szolgáltatások piacán, részt vett banki software értékesítésben, bevezetésben.
  • Banki, hitelbírálati, rendszerek működésének ismerete, banki pénzügyi tapasztalat
  • A cég szolgáltatásainak és softwareinek  pontos ismerete
  • Tárgyalástechnikai ismeretek, kiváló kommunikációs készség
  • Magasfokú problémamegoldó készség, kreatív személyiség, stresszbíró személyiség, határozott, racionális gondolkodás, önálló munkavégzésre való hajlam, teljesítmény- és célorientáltság
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyök:
Hitelbírálati és kockázati rendszerek ismerete előny

Munkaidő: napi 8 óra
Bérezés: fiz + százalékos juttatás
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű önéletrajzával,

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió