www.cvonline.hu

IT szerviztechnikus

  • A hirdetés 86 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Meghibásodott PDA-k (csuklóterminál), és a rajtuk futó applikációk javítása, naprakészen tartása
  • időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása
  • Informatikai projektekben való részvétel
  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, esetleges hibák feltárása és megoldása
  • IT berendezések szervizelése, karbantartása
  • Felhasználók számára segítség nyújtása (helpdesk – LEVEL1)
  • Szervizelési munkák adminisztrációja

Elvárások:

  • Hardveres ismeretek
  • Hálózati rendszergazda tapasztalat (switch, router, tűzfal)
  • Informatikai trendek követése, fejlődési hajlandóság
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Teljesítményorientált, problémamegoldó szemlélet
  • kommunikatív, csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a lenti e-mail címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „IT szervíztechnikus” munkakörre jelentkezik.

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő