www.cvonline.hu

IT szerviztechnikus - Sömmerda, Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.14.
Hirdetés azonosító: 932267

Pozíció leírása / Job description

Németországi partnercégeink részére keresünk IT szerviztechnikus pozícióba munkatársakat Sömmerda és környékére.

Feladatok:

- Komplett készülékek javítása (notebook / okostelefon / alaplap / flat TV)
- Hibaelhárítás / hibakeresés
- Hiányzó alkatrészek rendelése, alkatrész cseréje
- A belső minőségi szabványok alapján végső tesztelés
- A javítási tevékenységek dokumentációja

Elvárások:

- Műszaki végzettség
- Bizonyított tapasztalat okostelefonok és notebookok hibaelhárításában és problémamegoldásában
-Tapasztalat a szoftver és hardver telepítésében
- Android, Bada és iOS operációs rendszer részletes ismerete
- Jó alapvető ismeretek a helyi hálózatokban, a TCP / IP és Server 2008 szintén elvárás
- Képesség több feladat egyidejű kezelésére és saját munkafeladatok hatékony beosztására
- Minimum középfokú ANGOL VAGY NÉMET nyelvtudás (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

- várható kezdő fizetés: minimum br. 1900€
- szállás biztosítása
- hosszú távú munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a