www.cvonline.hu

IT Szerver és Hálózat Adminisztrátor

  • A hirdetés 902 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő szerver oldali IT infrastruktúra 2. szintű és bizonyos esetekben 3. szintű támogatási szolgáltatásának biztosítása.

Feladatok:

A Szerver és Hálózat menedzsment csoport tagjaként a Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében levő szerverek üzemeltetése, az infrastruktúra tervezésben és bevezetésében való részvétel. A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Problem Management” és „Change Management” folyamataival összhangban a problémákhoz és változásokhoz tartozó esetek és jegyek kezelése. Szakmai kapcsolattartás az informatikai beszállítókkal és a 3. szintű támogatói csoportokkal.

Képzettség, gyakorlat és egyéb szükséges készségek, kompetenciák:

  • 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben;
  • haladó szintű MS Windows szerver, Linux szerver üzemeltetési ismeretek;
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismerettel egyenértékű tudás);
  • felsőfokú végzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • középfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • jó problémamegoldó- és szervező-készség;
  • önállóság, kreativitás, nyitottság.

Előnyök:

  • magas rendelkezésre állást biztosító fürtözési rendszerek, vagy elosztott rendszerek kiépítésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • SAN, NAS üzemeltetési ismeretek (HP és NetApp);
  • adatbázis üzemeltetési ismeretek (Oracle és MS SQL).

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel - a fizetési igény és a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol