www.cvonline.hu

IT Szerver Adminisztrátor Gyakornok

  • A hirdetés 370 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport informatikai területének támogatása, aktív közreműködés szerver konszolidációs projektben.

Feladatok:

  • Közreműködés virtualizációs szerver környezet kialakításában.
  • Közreműködés virtualizációs technológiákkal kapcsolatos tesztek végrehajtásában.
  • Virtuális környezet felügyelete és migrációk támogatása.
  • A projekthez kapcsolódó dokumentációs feladatokban való részvétel.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, minimum 4 befejezett félév, mérnök informatikus  vagy  villamosmérnök szakon
  • Alap szintű TCP/IP hálózat ismerete
  • Alap szintű Linux ismeret
  • Szerver virtualizációs technológiák ismerete (pl.: VMWare, KVM, MS HyperV)
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Program:

Gyakornoki programunk időtartama a belépéstől számítva 8 hónap. A heti ledolgozandó munkaidő 25 óra. A gyakornok munkáját szakterületi mentor segíti.

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet, valamint hallgatói jogviszony igazolásod – a pozíció megjelölésével várjuk az alábbi elérhetőségen.

Link megjelenítése

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő