www.cvonline.hu

IT szakértő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

IT szakértő

Helység
Budapest
Terület
Informatika
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban.
A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat.
Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • számítástechnikai eszközök üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása, esetenként azok részleges, központi koordinálása
  • a rendszerfelügyeleti szoftverek használata, lekérdezések készítése, szakértői szintű távmenedzselés
  • közreműködés informatikai projektekben és új technológiák kidolgozásában, bevezetésében
  • belső támogatás nyújtás az új eljárások kidolgozásában és bevezetésében (részfeladatok kidolgozása, tervezés, tesztelés, szükséges dokumentumok elkészítése, eseti oktatás illetve publikálás)

A munkakör betöltésének feltételei

  • befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, meglévő diploma vagy
  • felsőfokú állami iskolai végzettség és szakirányú tanfolyam
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • alapfokú angol szakmai nyelvtudás (dokumentációk, fogalmak, eljárások megértése)
  • MS Windows operációs és irodai rendszerek emelt szintű ismerete
  • informatikai eszközök és hardver elemek emelt szintű ismerete
  • telepítőcsomagok és scriptek előállításának ismerete
  • tartományi környezet és központi alkalmazás terítési módszerek mélyebb ismerete
  • IP hálózatok ismerete

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • több mint 1 éves szakmai tapasztalat

2016.10.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest