www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT System architect

Hozzáadva: 2017.11.14.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba

IT system architect

Feladatai:

  • Infrastruktúra fejlesztési projektek műszaki tervezése, kivitelezése, koordinálása és dokumentálása
  • Cloud technológiára való áttérések tervezése, felügyelete
  • Üzemeltetett rendszerek továbbfejlesztésével kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása
  • Üzemeltetők oktatása
  • Dokumentációk elkészítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (beszédben és írásban egyaránt)
  • min. 3 éves, Microsoft kliens és szerver menedzsment termékek bevezetésével, támogatásával kapcsolatos releváns referenciák
  • Microsoft szerver technológiák ismerete
  • Microsoft System Center Operations Manager, Configuration Manager, Data Protection Manager termékek alapos ismeret
  • Strukturált gondolkodás
  • Kreatív es önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó fogalmazási és íróképesség
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Dinamizmus, csapatszellem
  • Magabiztos Office ismeretek, MS PowerPoint, Excel, Word, Project komplex felhasználói ismerete

Értékelt kvalitások
  • MCSE minősítés (lehetőség szerint SCCM és SCOM vizsgákkal)
  • Unix/Linux ismeret

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió