www.cvonline.hu

IT SYSTEM ADMINISTRATOR

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 902069

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A gyári informatikai rendszer tervezése, kiépítése, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése, javaslattétel a hatékony, biztonságos és gazdaságos működtetésre
  • Rendszerhibák elemzése és javaslattétel a hiba előfordulásának megakadályozására
  • Új központi eszközök installációja, konfigurálása, nyilvántartása, kellékek beszerzése
  • Biztonsági mentések tervezése és szervezése a rendszeren tárolt állományokról
  • Vírusvédelem biztosítása
  • Helyi hálózat adminisztrálása (wired/wireless)
  • Szoftverek adminisztrálása, frissítése
  • Kliens szoftverek telepítése és konfigurálása
  • A felhasználók támogatásának koordinálása
  • Részvétel központilag irányított projektek bevezetésében
  • Rendszeres kapcsolattartás a Flextronics SA kollégáival
  • IT képzések megtartása
  • IT vezető alkalmankénti helyettesítése

Elvárások:

  • Windows szerver adminisztrációs tapasztalat
  • Cisco helyi hálózati eszközök menedzselésének ismerete
  • Tapasztalat virtuális környezet üzemeltetésében (VMWare)
  • Script nyelvek ismerete (BASH, Powershell)
  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Linux rendszergazdai ismeretek (előny)
  • 5-6 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezetben
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el az alábbi e-mail címre.

My Carrier. My Team. Flextronics.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Somogy