www.cvonline.hu

IT Supporter

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. kuplung gyártással foglalkozó divízió magyarországi gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • rendszergazdai teendők ellátása,
  • felhasználók napi munkájának segítése,
  • Help Desk szolgáltatások ellátása
  • Felhasználók oktatása
  • operációs rendszerek konfigurálása és telepítése (Windows)
  • hardvertámogatás

Elvárások:

  • Informatikai szakirányú középfokú végzettség, felsőfokú informatikai végzettség előnyt jelent
  • Rendszergazdaként HW / SW -es területen szerzett min. 3-5 éves gyakorlat
  • SQL database ismeret
  • Erős angol nyelvtudás szóban-írásban, (német nyelvtudás előny)
  • Eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • Kreativitás és nyitottság az újra.
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

  A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

 Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő