www.cvonline.hu

IT Support

  • A hirdetés 869 napja lejárt

Az IVM Zrt Ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik egész Európában. Rendkívül dinamikusan fejlődő vállalat vagyunk, stabil háttérrel. Haladunk a korral és a technológiával.

Fiatal agilis csapatunkba keresünk

IT Support

munkakör betöltésére munkatársat Székesfehérvári központunkba. Ha most végzel és szeretnél mindjárt a dolgok sűrűjébe csöppeni, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladataid lennének:

  • Partnereink informatikusaival kell egyeztetned a rendszer telepítését megelőzően
  • Adatokat kell egyeztetned és bekérned az adatbázis építése előtt
  • Telefonon és távoli kapcsolat segítségével kell az ügyfeleknek segítséget nyújtani
  • Fogadnod és dokumentálnod kell a beérkező hibabejelentéseket
  • Technikusainknak kell támogatást adnod
  • Szoftverhibákat kell felderítened, logokat kell elemezned és részt kell venned a tesztelésekben
  • A szoftverfejlesztésben kell közreműködnöd tudásod szintjének megfelelően

Elvárások:

  • Legyél kommunikatív, jó kapcsolatteremtő. Ne ijedj meg a telefontól, legyél képes összeszedett leveleket megírni
  • Tudj angolul kommunikálni! Egy gyenge középfokú tudásra szükséged lesz, hogy a nemzetközi IT világában meg tudd értetni magadat. Szükség lesz arra is, hogy idővel szoftvert tudj oktatni angolul. Ha egy másik európai nyelvet is beszélsz, akkor az csak előny!
  • Gondolkodásod legyen analitikus és legyél jó problémamegoldó. Képesnek kell lenned kiszedni az ügyfélből a hiba igazi okát, vagy megtalálnod egy szoftver hibát.
  • Legyél képes több párhuzamos feladatot is csinálni, és priorizálni. Ha feledékeny vagy, akkor nem jó helyen jársz.
  • Érts az informatikához! Nem kell profinak lenned, de tudd mi fán terem a LAN, a C++, az SQL és a JAVA. Ha ismered a Linux-ot, vagy tudsz programozni is, az csak előny!
  • Legyen jogosítványod. Ez nem feltétel, de előny lehet.

Mi az amit kínálunk:

  • Stabil hátteret
  • Nagyon jó munkakörülményeket biztosítunk, megfelelő eszközökkel
  • Fiatal és összetartó csapat tagja lehetsz, ahol oldott a légkör
  • Jó fizetést és magas cafeteria juttatásokat

Jelentkezésedet (fényképes angol és magyar önéletrajzzal) az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő