www.cvonline.hu

IT support

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 827882
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • PC-k / laptopok hardwares hibáinak javítása
  • az ügyfelek hálózati problémáinak megoldása
  • IT eszközök eltávolítása / beszerelése
  • szoftver installáció
  • "Next Business Day" garancia szolgáltatásban való részvétel

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika