www.cvonline.hu

IT Support

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

IT Support

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó szálloda munkatársat keres IT Asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

  • Hardver és szoftver telepítés, konfigurálás és üzemeltetés a Windows szerver rendszeren;
  • Hibaelhárítás és support a felmerülő hardver, szoftver és vállalatirányítási rendszer problémák esetén, telefonon és személyesen egyaránt;
  • Hálózati hardver üzemeltetés;
  • Mobiltelefonok és vezetékes telefonközpont felügyelete és menedzselése;
  • Felhasználók segítése a napi munkavégzésben;
  • Aktív részvétel és támogatása különböző IT projektekben.

Amit elvárunk:

  • Angol nyelv középszintű ismerete;
  • Gyakorlatias munkahozzáállás, analitikus és problémamegoldó szemlélettel;
  • IT szoftver, hardware területen szerzett gyakorlat;
  • Teljesítmény, minőségorientált gondolkodás;
  • Lojalitás és diszkréció;
  • Rugalmasság és tanulási készség.

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség;
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség;
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat;
  • Nemzetközi, biztos háttér.

Várjuk a pályázatokat magyar és angol nyelven a lenti e-mail címre november 30-ig.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest