www.cvonline.hu

IT Support

  • A hirdetés 155 napja lejárt

IT Support

Budapesti szállodába IT Asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • Hardver és szoftver telepítés, konfigurálás és üzemeltetés a Windows szerver rendszeren
  • Hibaelhárítás és support a felmerülő hardver, szoftver és vállalatirányítási rendszer problémák esetén, telefonon és személyesen egyaránt
  • Hálózati hardver üzemeltetés
  • Mobitelefonok és vezetékes telefonközpont felügyelete és menedzselése
  • Felhasználók segítése a napi munkavégzésben
  • Aktív részvétel és támogatása különböző IT projektekben

Amit elvárunk:

  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Gyakorlatias munkahozzáállás, analitikus és problémamegoldó szemlélettel
  • IT szoftwer, hardware területen szerzett gyakolat
  • Teljesítmény, minőségorientált gondolkodás
  • Lojalitás és diszkréció
  • Rugalmasság és tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Nemzetközi, biztos háttér

Várjuk a pályázatokat magyar és angol nyelven 2016. október 31-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol