www.cvonline.hu

IT Support

  • A hirdetés 194 napja lejárt

IT Support

 Főbb feladatok, munkák

  • Felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban
  • Alapszoftverek, segédprogramok, irodai alkalmazások telepítése, konfigurálása.
  • Központi számítógépek (szerverek) működésének ellenőrzése
  • Hálózati eszközök installálása, konfigurálása
  • Saját szoftverek üzemeltetésében való részvétel
  • Informatikai nyilvántartási feladatok ellátása (szoftver leltárak, eszközátcsoportosítások dokumentálása)

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • IT végzettség és tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • 1 éves szakmai gyakorlat
  • Logikus gondolkodás
  • Precizitás, önállóság
  • Előny: szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest, VII. ker.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal magasan képzett munkatársak
  • Karrier lehetőség

  •  fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címre
  •  fizetési igény megjelölésével
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő