www.cvonline.hu
IT Support Specialist
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 973941
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Folyamatosan növekvő, az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk IT Specialist munkakörbe új kollégát.
Feladatok:
- inhouse support 2nd level szinten
- aktív részvétel a mindenkori projektekben (szoftverkörnyezet kialakítása)
- informatikai rendszerek üzemeltetése
- analitikák és lekérdezések készítése
- dokumentációk előkészítése
- önálló és felelősségteljes munkavégzés

Követelmények
- legalább középfokú végzettség
- magabiztos németnyelv - vagy angolnyelv-tudás szóban és írásban
- mélyebb szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office alkalmazások)

- kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
- training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási program
- érdekes, változatos feladatkör
- kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest