www.cvonline.hu

IT support munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 786851

Kozmetikai iparban meghatározó szerepet betöltő multinacionális Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A cég IT infrastruktúrájának felügyelete, üzemeltetése - több műszakos munkarendben,
  • Hardver eszközök felügyelete, telepítése, karbantartása,
  • Hiba okok, kritikus helyzetek feltárása és azonnali elhárítása,
  • IT rendszerhibák jelentése a támogató csapat felé,
  • Helyi és regionális felhasználók támogatása,
  • Regionális projektek támogatása,
  • IT beszerzések irányítása (versenyeztetés, javaslattétel, szerződés előkészítés),
  • IT költségvetés készítése,
  • Kapcsolattartás a központi IT csapattal, illetve 3PL partnerekkel.
Elvárások:
  • Műszaki, vagy mérnöki területen folytatott tanulmányok (a diploma megléte nem feltétlen elvárás),
  • Megbízható angol nyelvtudás,
  • Szakmai tapasztalat: Microsoft termékek magas szintű ismerete, Excel magas szintű ismerete, Windows alapú szerverek kezelése, Active Directory ismerete,
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, csapatmunka, magas szintű önállóság és proaktivitás,
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása,
  • Precíz munkavégzés,
  • Rugalmasság.
Előny:
  • PLC programozás
  • Rendszergazdaként szerzett tapasztalatok
  • IT Hálózatok kezelésében szerzett tapasztalat
  • Elektronikai ismeret
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • fejlődési lehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • jó munkahelyi légkör,
  • multinacionális vállalati háttér.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő - több műszak
  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkába járás: egyénileg, saját autó szükséges
  • Referencia szám: ITS
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje fényképpel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Üllő