www.cvonline.hu
IT Support Munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1079927
lejárt

Egyedi szoftverfejlesztéssel, teszteléssel illetve IT támogatással foglalkozó multinacionális partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba: IT Support munkatárs junior és senior szintekre.

Feladatok:

  • IT illetve technikai támogatás biztosítása külsős illetve belsős ügyfelek részére
  • Felhasználók részére jogosultságok intézése, felhsználói támogatás
  • Tréninganagok és használati utasítások összeállítása
  • Migrációs folyamatok támogatása
  • Infrastruktúra management
  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok

Elvárások:

  • Senior szint esetében releváns munkatapasztalat
  • Junior szint esetében motivált, tanulékony hozzáállás
  • Linux - Alapszintű ismeretek
  • Windows üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP, VLAN, VPN, VoIP, Tűzfalak)
  • Norton Ghost
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.