www.cvonline.hu

IT support gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1028125

Feladatok:

  • Felhasználói support,
  • Készülék cserék,
  • Telefonok átadása,
  • Számítástechnikai eszközök telepítése, beállítása, üzembe helyezése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú szakirányú tanulmányok,
  • Aktív, kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint),
  • Jártasság a Windows rendszerekben, hálózati ismeretek
  • Pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON_IT!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban