www.cvonline.hu
IT Support gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 785565
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A   követelmény-specifikációkészítési folyamat támogatása

 - Követelményspecifikációk készítése

 - Az automatizálás dokumentációjában való segítség

 - Adminisztratív feladatok

Elvárások

 - Folyamatban lévő   nappali tagozatos tanulmányok (IT terület előny)

 - Középfokú német ÉS angol nyelvtudás

 - MS SQL/SQL ismeretek

 - Szkriptelési ismeretek (Perl script, WBA, JavaScript…)

Előny:

  - Adatbázis menedzsment   vagy adattárházas tapasztalatok

 - Business Objects alkalmazások ismerete

 - Rugalmasság, tanulási vágy

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas   munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80319

PROFIL