www.cvonline.hu

IT support engineer

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 914632
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Vállalati szoftverek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársajakat hosszú távra.

Feladatok:

  • IT struktúra müködtetése
  • Irodai telephely informatikai támogatása
  • Szerverüzemeltetés MS Windows (2008 R2, Hyper-V) és Linux (RedHat és Debian)
  • Levelezőrendszer és Windows domain jogosultságkezelés
  • Backup Restore kezelés
  • Hálózatkezelés (Cisco / Mikrotik eszközök, L2TP/IPsec VPN)

Elvárások:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Az alábbiakból valamelyikben szakmai jártasság:

  • Windows Server 2008
  • Linux rendszergazda
  • Szerver virtualizáció üzemeltetés

Személyes kompetenciák:

  • Magas terhelhetőség
  • Kiemelkedő problémamegoldó és logikus gondolkodásmód
  • Kommunikációképes középszintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői ismertek / tapasztalatok
  • Szkriptnyelvekben jártasság
  • Adatbázis ismeretek, SQL
  • Cisco minősítés

Pályázatát várjuk regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével a Link megjelenítése honlapon.

Kategória
IT / Informatika