www.cvonline.hu

IT Support asszisztens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1027386
lejárt

A Mind-Diák szövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Nagy múltal rendelkező informatikai partnerünk Székesfehérvári telephelyére keresünk IT Support asszisztens gyakornoki munkatársat.

Feladatok:

  • Rendszer dokumentációs feladatok
  • Betanítást követően a megrendelői Kliensek ellenőrzése ( a rendszerekben történő jogok ellenőrzése és futtatása)

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév; érettségi
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony (informatikai tanulmányok)
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkaidő: Minimum heti 20 munkaóra vállalása

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői szakon szerzett ismeretek / munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Igényes, precíz / pontos munkavégzés
  • Rendszerismeret
  • Valamilyen programozási nyelv ismerete
  • Dinamikus, önálló egyéniség
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés
  • Mélyebb számítógép és hálózati rendszer ismeretek

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalat és gyakorlat megszerzése
  • Hosszú távú lehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, önéletrajz megadásával, bérigény megjelölésével!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!