IT stratégiai Front-end rendszerszervezési és fejlesztési szakértő

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Stratégiai szempontból kulcs fontosságú Front-end rendszerek fejlesztési igényeinek szervezése,
  • Front-end képernyők tervezése és háttérlogikák fejlesztése egyedi eszközzel
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • IT specifikációk készítése, vagy minősítése
  • Tesztelési tervek elkészítése,
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel,
  • A tervezés, bevezetés során kapcsolattartás az üzleti területekkel és a felhasználókkal,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében.

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • Banki folyamatok ismerete,
  • Banki IT vagy üzleti területen szerzett minimum 4 éves tapasztalat,
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés,
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Önálló tanulási igény és képesség,
  • Proaktív munkavégzés,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Korábbi banki Front-end rendszerszervezői, fejlesztői tapasztalat,
  • CASE eszköz használatában szerzett tapasztalat,
  • Web lap tervezési, HTML5, CSS, bootstrap, JavaScript ismeretek,
  • Tipográfiai, web design érdeklődés, ismeretek,
  • MSSQL alapú adatbázis kezelők ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • versenyképes juttatási rendszer,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 23.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra !

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest