www.cvonline.hu

IT specialista

  • A hirdetés 1336 napja lejárt

Élelmiszeriparban vezető szerepet betöltő vállalatunkhoz keressük, talpraesett, agilis kollégánkat

munkakörbe

Feladatok

  • A vállalat számítógépes hálózatának és vállalatirányítási rendszerének karbantartása
  • A jelenlegi vállalatirányítási rendszer fejlesztésének segítése
  • Elemzések, riportok, jelentések készítése az IT rendszerrel kapcsolatban
  • Napi hardver és szoftver problémák megoldása, frissítések elvégzése
  • Kapcsolattartás az európai gyárakkal és külső szolgáltatókkal

 Elvárások

  • IT végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott, pozitív, agilis személyiség

Előny

  • Navision rendszer ismerete
  • Közeli lakóhely
  • Gazdasági, kontrolling ismeret

 Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Bejárási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet

Munkavégzés helye

  • Észak-nyugat Magyarország

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN FOGADJUK!

 A fényképpel ellátott pályázatokat (magyar és angol nyelvű)

az alábbi e-mail címre várjuk.

Csatlakozz hozzánk és legyél te is részese egy fiatalos, dinamikus csapatnak!

Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Vas
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő