www.cvonline.hu

IT specialista - Irányítástechnikai mérnök

  • Frissítve 18 napja

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Irányítástechnikai mérnök

munkatársat keresünk Budapest közeli telephelyre, hosszú távú munkára.

Feladatok:
  • Irányítástechnikai vezérlő szekrényekhez informatikai vezérlő egységek telepítése, beszerelése, összeállítása, konfigurációs feladatainak elvégzése;
  • Applikációs szoftverek telepítése, ellenőrzése;
  • Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal,
Elvárások:
  • Informatikai, villamosmérnöki végzettség;
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt);
  • Hálózatismeret;
  • Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség;
  • Pontos és szervezett munkavégzés a határidők tartása mellett;
  • Strukturált, mérnöki gondolkodásmód;
  • Tapasztalat beüzemelői vagy karbantartási területen;
  • Windows és Office felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • Irányítástechnikai mérnöki végzettség, tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem;
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat;
  • Munkahelyre való bejárás biztosítása;
  • Előrelépési, képzési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest