www.cvonline.hu

IT SPECIALISTA (6099)

  • A hirdetés 1237 napja lejárt

Feladatok:
•A vállalat számítógépes hálózatának és vállalatirányítási rendszerének karbantartása
•A dolgozók oktatása az informatikai rendszer helyes használatára
•A jelenlegi vállalatirányítási rendszer fejlesztésének segítése
•Elemzések, riportok készítése a vezetőség részére
•Jelentések készítése az informatikai rendszer állapotáról
•A menedzsment támogatása a tervezési és irányítási feladatokban
•A tervezési folyamat nyomon követése
•Hozam és költségelemzések összeállítása

Elvárások:
•IT végzettség
•Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
•Kommunikációs szintű angol nyelv ismeret (szóban és írásban)
•Windows client/server rendszerek és TCP/IP hálózatok ismerete
•Legalább alapfokú ismeretek a virtuális szerverek kezelésében (VMWare)
•SQL adatbázisok fejlesztésében szerzett tapasztalat
•Vállalatirányítási rendszer ismerete (Navision előny)

Előny:
•Közeli lakóhely
•Gazdasági, kontrolling ismeret

Juttatások:
•Versenyképes juttatás
•Bejárási költségtérítés
•Szakmai fejlőségei lehetőség

Munkavégzés helye:
•Észak-nyugat Magyarország

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat (magyar és angol nyelvű) a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.