www.cvonline.hu

IT SPECIALISTA (5994)

  • A hirdetés 1368 napja lejárt

Megbízónk:
Megbízónk magántulajdonú, 5 milliárd USA dollár értékű vállalkozás, amely 1909-ban lett alapítva. A vállalkozás ugyan húsipari vállalkozásként indult, és az állati fehérje a fő termék, a cégcsoport számos egyéb olyan kategóriákra is specializálódott, mint a pizzák és snack termékek.
Az egész világon érdekeltségekkel rendelkező vállalkozás, Európában 10 üzemben marha-, sertés-, és baromfihúsos termékek gyártásával foglalkozik.
Magyarországon 20 éve kezdte meg húsipari tevékenységét.

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (elsősorban Gazdasági Informatikus)
•Tárgyalóképes angolnyelv ismeret (szóban és írásban)
•Windows client/server rendszerek és TCP/IP hálózatok ismerete
•Legalább alapfokú ismeretek a virtuális szerverek kezelésében (VMWare)
•SQL adatbázisok fejlesztésében szerzett tapasztalat
•Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Előny:
•Gazdasági statisztikai / controlling ismeretek
•Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
•Élelmiszeripari tapasztalat

Feladatok:
•A vállalat számítógépes hálózatának és vállalatirányítási rendszerének karbantartása
•A dolgozók oktatása az informatikai rendszer helyes használatára
•A jelenlegi vállalatirányítási rendszer fejlesztésének segítése
•Elemzések, riportok készítése a vezetőség részére
•Jelentések készítése az informatikai rendszer állapotáról
•A menedzsment támogatása a tervezési és irányítási feladatokban
•A tervezési folyamat nyomon követése
•Hozam és költségelemzések összeállítása

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•Cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatások
•Bejárási költségtérítés
•Szakmai fejlőségei lehetőség

Munkaidő:
•Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:
•Észak-nyugat Magyarország

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat (magyar és angol nyelvű) a pozíció és a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 70 9426064-es telefonszámon Nyikosné Kovács Melindánál.
Link megjelenítése