www.cvonline.hu

IT Specialist

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 919904
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszergyártással és kutatással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat IT Specialist pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A belső, vállalati rendszerek (pl. tréning-, és elszámolási rendszerek) karbantartása, kezelésükben való segítségnyújtás a dolgozók felé (Application Support)
  • Globális és lokális szintű kapcsolattartás IT oldalról a vállalati rendszerek működtetésével kapcsolatosan (a szolgáltató partnerekkel is)
  • IT vonatkozású Compliance feladatok ellátása, adminisztrációja
  • Rendszeres időközönként reportok készítéseport tagjainak

Elvárások:

  • IT/számítástechnika területén szerzett diploma
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angolnyelv-tudás
  • Segítőkészség, jó kommunikációs készség
  • Alaposság, precizitás
  • Multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika