www.cvonline.hu

IT Specialist

  • A hirdetés 312 napja lejárt

IT Specialist állás Kecskeméten!

 Érdekelnek a legújabb technológiák és a data science?

Szeretnél komoly, szakmai munkát végezni biztos céges háttérrel?

 Téged keresünk!

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő MagyarBrands díjas cég. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Legújabb fejlesztésünkkel olyan változást hozunk a vállalatok életébe, amelyről eddig nem is álmodtak.

 Gyere el hozzánk egy kötetlen beszélgetésre!

 TE feladataid

  • Linux rendszerű virtuális szerverek létrehozása, karbantartása
  • Szoftverek és hardverek beszerzése, hibák elhárítása
  • Szoftverfejlesztők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, főként írásban
  • Wordpress weboldal felügyelete, karbantartása

Amit Neked kínálunk

  • Legmodernebb technikákkal felszerelt környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Fiatalos csapat

Amit Tőled elvárunk

  • Szakirányú tapasztalat
  • Magabiztos Linux ismeretek
  • Angol középszintű nyelvismeret, főként írásban
  • Rendszergazdai ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Új technológiák megismerésére való hajlandóság
  • Tudj csapatban dolgozni!

Előny, de nem feltétel

  • Programozási ismeretek
  • IT munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • AWS, Docker, Debian, Jenkins ismeretek
  • Deploy folyamatok ismerete
  • SAAS, CAAS ismerete

Jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény megjelölése

Jelentkezésed az alábbi email címen várjuk.

Helyek Kecskemét
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol