www.cvonline.hu
IT Specialist (Referenciszám: PJ1688)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.03.15.
Jelentkezési határidő: 2015.02.14.
Hirdetés azonosító: 385996
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

IT Specialist

Feladatok:
- Külföldi partnercégek szerver-rendszereinek távfelügyelete/karbantartása
- Hibakeresés, a felmerülő problémák elhárítása
- Alkalmazások háttértámogatása
- Szerver adminisztráció
- Dokumentáció előállítás, kezelés

Elvárások:
- Felsőfokú informatikai végzettség vagy középfokú informatikai végzettség, és 1-2 éves informatikai területen szerzett munkatapasztalat
- Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus nemzetközi csapat
Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Költözési támogatás
- Utazási, sportolási támogatás
- Étkezési hozzájárulás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése">
www.facebook.com/itallasvadasz

Kategória
IT / Informatika
Régió
Székesfehérvár