www.cvonline.hu

IT Solution Konzulens gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1070323

Feladatok:

  • Szoftveres megoldások értékesítési folyamatát támogató konzulens munkájának elősegítése
  • Üzleti megoldásokkal kapcsolatos ügyféligények technikai specifikációja, ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Konzultációs folyamat támogatása prezentációk előkészítésével
  • Ajánlat kidolgozásában való részvétel
  • Összefoglaló anyagok összeállítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Műszaki vagy IT területen folytatott tanulmányok
  • Kiváló kommunikációs készséggel

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat