www.cvonline.hu

IT Solution Konzulens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 1069294
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk IT Solution Konzulens gyakornokot.

Feladatok:

  • Szoftveres megoldások értékesítési folyamatát támogató konzulens munkájának elősegítése
  • Üzleti megoldásokkal kapcsolatos ügyféligények technikai specifikációja
  • Dokumentáció elkészítésében való részvétel
  • Konzultációs folyamat támogatása prezentációk előkészítésével
  • Ajánlat kidolgozásában való részvétel
  • Összefoglaló anyagok összeállítása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti min. 20 órában rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Műszaki vagy IT területen folyamatban levő tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)
  • Átfogó ismerettel rendelkezés szoftveres megoldások területén
  • Kiváló kommunikációs készség, könnyű kapcsolatteremtés
  • Nagy tapasztalat prezentációk készítésében és előadásában
  • Rendszerszemlélet, proaktív hozzáállás
  • Folyamatosan fejlődési lehetőség
  • Érdeklődés a vállalati dokumentumkezelés szoftveres megoldásai iránt

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú karrierépítési lehetőség
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális céges munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével.