www.cvonline.hu

IT software mérnök

  • A hirdetés 909 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Közel 2000 fő foglalkoztató, gyártási tevékenységet folytató AUTÓIPARI vállalat részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártásban lévő IT rendszerek fejlesztése, programozása
C#, .NET, Visual Studio alapú PC szoftverek üzemeltetése, optimalizálása
Folyamatos szoftverfejlesztési feladatok
Hibaelhárításnál aktív segítségnyújtás, hibák jövőbeni lehetséges kiküszöbölése
Csavarozórendszerek támogatása

Követelmények:

IT végzettség (főiskola v. egyetem)
C#, .NET, Visual Studio erős ismerete
Aktív angol nyelvtudás
Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás magas támogatása
Motiváló bérezési és juttatási csomag
Fejlődési és tanulási lehetőség
Tanfolyamok, tréningek lehetősége
Bővülő csapat, stabil háttér

Helyek Mór
Kategória IT / Informatika
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség