www.cvonline.hu

IT Service Desk

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Svájci székhelyű nemzetközi partnerünk számára keresünk

munkatársakat

Feladatok:

  • Hívások fogadása
  • Jelszóvisszaállítás, egyszerű IT problémákkal kapcsolatos segítségnyújtás német nyelven.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • IT területen végzett tanulmányok
  • Angol közép és német felsőfokú nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány bemutatása
  • Minimum fél év munkaviszony vállalása

Amit kínálnak:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A munkavégzéshez tudásbázis áll rendelkezésre, amelynek segítségével a munkatársak az ügyfélszolgálati tevékenységet végezhetik.
  • A munkavégzés előtt tréninget biztosítunk, amely 3 hét teljes munkaidőben 8.30-17 óraig terjed. A trening egy felméréssel zárul, melynek sikeressége a munkába állás előfeltétele.
  • Órabér br.1400

Munkavégzés helye:

Békés megye, Szeghalom

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az alábi e-mail címre!

Tárgy: „IT Service Desk”