www.cvonline.hu
IT Service Desk Team Leader (Referenciaszám: PJ3846)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.18.
Hirdetés azonosító: 967080
lejárt

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

IT Service Desk Team Leader

Feladatok:
- Szolgáltatásokra vonatkozó kérések, váratlan események kezelése a best practice követésével
- Ügyfél elégedettség elérése szolgáltatás-orientált hozzáálláson keresztül
- Szolgáltatási szintek fenntartása, műszaki segítségnyújtás telefonon
- Szolgáltatásfejlesztés azonosítása
- Aktív közreműködés a Service Desk csapatának megbeszélésein

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felsőfokú tanulmányok folytatása
- Erős, magabiztos francia nyelvtudás
- Legalább társalgási angol nyelvtudás
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Remek általános műszaki tudás
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Önálló munkavégzés és kezdeményezőkészség
- Jó problémamegoldó és priorizáló készség

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.