www.cvonline.hu

IT Service Desk Rendszertámogató

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Feladatok:

  • Számítógépes programok támogatása, fejlesztése és tervezése (főként Oracle Applications környezetben),
  • Oracle ERP rendszer adminisztrációja,
  • Oracle Application hibák kód szintű elemzése, kezelése,
  • Oracle modulok közötti adatáramlás felügyelete,
  • Üzleti folyamatok elemzése és támogatása.

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol-nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Szakmai tapasztalat a következő területek bármelyikén: SQL, PL/SQL, ERP, Oracle Forms/Reports, Excel Macro
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás,
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol