www.cvonline.hu

IT Service Desk Manager

  • A hirdetés 996 napja lejárt

Német tulajdonú nemzetközi kereskedelmi cég magyarországi IT helpdesk központjába

munkatárat keresünk.

Az új kolléga lenne az operatív részleget a nemzetközi vezetéssel összekötő kulcsfigura, 5 közvetlen beosztottal (csoportvezetők) és 35 további közvetett beosztottal. Feladata a service desk központ hatékony és ügyfélközpontú működésének elősegítése és fenntartása.

Feladatok:

  • KPI-ok meghatározása,
  • SLA figyelése,
  • projektek ütemezése,
  • projekt végrehajtásának felügyelete,
  • team leaderek és incident manager munkájának ellenőrzése, koordinálása,
  • az operatív dolgozói létszám és tudásbázis biztosítása a zökkenőmentes operatív ügymenethez,
  • felvételiztetés és javaslattétel elbocsátásra.

Elvárások:

  • Felsőfokú, aktív német ÉS angol nyelvtudás,
  • service desk környezetben szerzett legalább 3-5 éves csoportvezetői vagy operációért felelős vezetői tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség,
  • strukturált gondolkodásmód, jó szervezőkészség, precizitás.

További előnyt jelent:

  • Aktív ITIL használói ismeretek,
  • bevezetési tapsztalat.

Munkavégzés helye:

Pest megye (a belvárostól 40 perc utazás)

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol