www.cvonline.hu
IT Service Delivery Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.11.
Hirdetés azonosító: 937922
lejárt

Pécsi Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • EMEA régió megrendelőinek technikai és kereskedelmi irányítása tekintettel a határidőkre, a minőségre, és a költségekre.
  • Komplex telekommunikációs megoldások fejlesztése és a megértése
  • Üzleti fejlesztés elősegítése az ügyféllel
  • Rendszeres kapcsolattartás belső szervezeti egységekkel munkavállalói szinten, és a külső kapcsolattartás szállítókkal és megrendelőkkel
  • Technikai iránymutatás az ügyfél számára

Elvárások:

  • Felsőfokú/egyetemi végzettség és 5 év tapasztalat hasonló területen
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
  • Széleskörű, speciális tudás és több éves tapasztalat ügyféligények, irányelvek, jogi szerződések, gazdasági és pénzügyi területeken
  • Nemzetközi előírások ismerete
  • Széles körű ismeretekkel szolgáltatás kiválóság és ITIL
  • SDM-feladatok és érdekek biztosítása az értékesítési-, TOM-, SLM- és az üzleti folyamatok összefüggésében.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.